MÖBLER / Bord / Satsbord 12012017
nr 1201 2017
Satsbord
3 delar, Masurbjörk. Diameter: 45-80, ej märkt
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:46:02
1.200 kr
1.600 kr
2.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr